- Úvod
- OEM Navigace,Autorádia
- Navigace se systémem ANDROID
- HYUNDAI/KIA
- Hyundai IX35 multimediální GPS jednotka Android 12
Hyundai IX35 multimediální GPS jednotka Android 12
- Novinka
- Kompletní specifikace
Hyundai IX35 multimediální GPS jednotka Android 12Do týdne 2 ks6 990 Kč/ ks
Autorádio GPS Auto přehrávač multimediální GPS jednotka 10.1"
Pro vozy:
Hyundai IX35 2009-2015
Hyundai Tucson 2 2009-2015
Dostupnost:Na objednávku 7-12dnů
1.Android systém:
Android 12 Systém
Kapacitní obrazovka HD 1280 * 720
CPU: 8jader UiS7862 1,80Ghz
Paměť 4 GB DDR3 RAM
Vestavěný 32 GB ROM,
DSP procesor
!Neobsahuje DVD/CD mechaniku!!
Podle typu Vašeho stávajícího zařízení vyberte typ připojení A nebo B konektory.(viz obrázky)
Specifikujte při objednávce!
-1280 * 720 pixelů QLED 10,1" poskytuje úžasně živé video a vizuální efekty. Zatímco multi-dotyková obrazovka nabízí mimořádně plynulý a intuitivní dotykový provoz.
-Vestavená navigace: Abychom mohli přesněji určit místa a hledat správné adresy, používáme systém GPS + Glonass s dvojitým satelitním vyhledáváním a můžete získat přístup k různým online programům, jako je mapa Google, IGO, Sygic Waze a další.
- Rádio: AM, FM, RDS, jako zpracování digitálních signálů, zachování a přejmenování až 30 stanic, IO sady
- Video: ONLINE TV, VIDEO: Full HD 1080p všechny formáty: AVI (DivX, Xvid, Mpeg4, h.264), MKV, WMV, FLV, WebM a další
-Bluetooth: Vestavěný externí mikrofon je připraven pro handsfree v čelním panelu.
s telefonním seznamem Bluetooth pro vyhledávání, bezdrátovým přehráváním hudby z telefonu
- Ovládání kola volantu: Kompatibilní s většinou funkcí ovládání volantu. Snadno přepínáte skladby, kanály a upravujete hlasitost, abyste zajistili bezpečnější a zábavnější cestu
-Rear View Camera: Vestavěný vstup videokamery pro připojení couvací kamery pro bezpečné parkování (Dokoupitelné příslušenství)
-OBD2: Pomocí diagnostiky Bluetooth, četnosti chyb čtení a informací na palubě. Mini-ELM327 BT bezdrátový adaptér OBD2 diagnostický konektor. Vaše auto musí být s konektorem pro OBD II,- není součástí, dokoupitelné příslušenství.
-MirrorLink: Jakýkoli obsah z Android nebo IOS smartphone může být zrcadlený na této obrazovce , pro Android telefon, můžete dokonce dosáhnout obousměrné ovládání pomocí kabelu USB pro přístup k vašemu telefonnímu seznamu, map , hudby, videí a další.
-Digital TV: Volitelné: externí digitální tv box, který lze dokoupit.
Pozor!!!Nefunguje s aktivním sound systémem (Mobis či SPDIF) nutno dokoupit adaptér, kontaktujte nás.!!!
- Podpora Wi-Fi,4G internet: Můžete se připojit přes What'sapp Twitter, Facebook, Gtalk, Gmail, vlnu a další služby Google
V balení:
Mutimediální jednotka s rámečkem instalace
připojovací kabeláž typ A nebo B
CINCH kabeláž,slot SIM karty
USB kabeláž,
GPS anténa,
Jelikož nemusí být zaručena kompatibilita a funkčnost se všemi modely vozů, doporučujeme vždy nejdříve zařízení připojit a odzkoušet všechny funkce (ovládání z volantu, aktivace, ....) a až po úspěšném odzkoušení rádio namontovat. Pokud bude rádio jevit známky použití například otlačené šrouby,montážní úchyty, není možné ho vrátit jako nové a je již dle obchodních podmínek bráno jako použité.
Fotografie výrobků jsou pouze ilustracemi na ukázku a někdy se mohou lišit od skutečného vzhledu předmětu.
Avšak toto nemění jejich základní vlastnosti.
Zařízení vyžaduje odbornou montáž!!!
Pro vhodnost umístění autorádia se informujte u svého mechanika či výrobce vozu.






